3252L-1-205MLF
Part No
3252L-1-205MLF
Description
TRIMMER 2M OHM 0.75W WIRE LEADS
Power (Watts) :
0.75W, 3/4W
Resistance :
2 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%