3309P-1-201
Part No
3309P-1-201
Description
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
200 Ohms
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±25%