CT-94Y-200
Part No
CT-94Y-200
Description
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
20 Ohms
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±10%