CT-94Y-105
Part No
CT-94Y-105
Description
TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
1 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%