CT-94Y-205
Part No
CT-94Y-205
Description
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
2 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%