3296W-1-474
Part No
3296W-1-474
Description
TRIMMER 470K OHM 0.5W PC PIN TOP
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
470 kOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%