AC220D24DC-5W
Part No
AC220D24DC-5W
Description
AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +24
Current - Output (Max) :
125mA
Efficiency :
84%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V