AC220TD2424DC-15W
Part No
AC220TD2424DC-15W
Description
AC DC CONVERTER 24V/12V 15W
Efficiency :
72%
Voltage - Input :
85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
Voltage - Output 1 :
24V, 12V