AMEL45-12SJZ
Part No
AMEL45-12SJZ
Description
AC/DC CONVERTER 12V 46W
Stock
9
Current - Output (Max) :
3.8A
Efficiency :
84%
Features :
Universal Input
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
46 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1 :
12V