VSK-S15-9U
Part No
VSK-S15-9U
Description
AC/DC CONVERTER 9V 15W
Stock
20
Current - Output (Max) :
1.6A
Efficiency :
78%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
9V