VOF-20B-S24
Part No
VOF-20B-S24
Description
AC/DC CONVERTER 24V 20W
Current - Output (Max) :
850mA
Efficiency :
86.06%
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
20 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1 :
24V