VSK-S3-15U
Part No
VSK-S3-15U
Description
AC/DC CONVERTER 15V 3W
Stock
8
Current - Output (Max) :
200mA
Efficiency :
76%
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
26-DIP Module, 7 Leads
Power (Watts) :
3 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
15V