VOF-15B-S9
Part No
VOF-15B-S9
Description
AC/DC CONVERTER 9V 15W
Current - Output (Max) :
1.6A
Efficiency :
84.28%
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
15 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
9V