P33-15SMQX/MHIA
Part No
P33-15SMQX/MHIA
Description
AC/DC CONVERTER 15V
CE, cURus
Current - Output (Max) :
80mA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Package / Case :
4-DIP Module
Voltage - Input :
100 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1 :
15V