ISL8200MIRZ
Part No
ISL8200MIRZ
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
Features :
OCP, OTP, OVP, UVLO
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) :
20V
Voltage - Input (Min) :
4.5V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.6 ~ 6V