SWF150P-48
Part No
SWF150P-48
Description
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
3.2 A
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Power (Watts) :
150W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
48V
Datasheets
SWF150P-48
Manufacturer related products
    DIODE ZENER 27V 5W SZ10
    DIODE ZENER 40V 6W SZ10
    DIODE ZENER 27V 6W SZ10
    DIODE ZENER 33V 2W SJP
    DIODE ZENER 33V 2W SJP