SWF150P-24-L
Part No
SWF150P-24-L
Description
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output 1 :
6.3 A
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Power (Watts) :
150W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
24V
Datasheets
SWF150P-24-L
Manufacturer related products
    DIODE ZENER 27V 5W SZ10
    DIODE ZENER 40V 6W SZ10
    DIODE ZENER 27V 6W SZ10
    DIODE ZENER 33V 2W SJP
    DIODE ZENER 33V 2W SJP