P33-15SMT/MHIA
Part No
P33-15SMT/MHIA
Description
AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
CE, cURus
Current - Output 1 :
80 mA
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-25°C ~ 71°C
Voltage - Input :
105 ~ 125 VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
15V