SP50U-24S
Part No
SP50U-24S
Description
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Current - Output 1 :
2.3 A
Efficiency :
78%
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C (With Derating)
Power (Watts) :
50W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
24V