QFWB-36-24-US01
Part No
QFWB-36-24-US01
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Stock
157
Current - Output (Max) :
1.5A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
36 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
24V
Datasheets
QFWB-36-24-US01
Manufacturer related products
    CBL DVI(12+5) CON 3' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 6' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 10' 28 AWG
    CBL DVI(12+5) CON 16' 26 AWG