ALM200PS19
Part No
ALM200PS19
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 201W
Stock
34
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CCC, CSA, PSE, RCM, TUV
Current - Output (Max) :
10.6A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 4 Position
Polarization :
Power (Watts) :
201 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
19V