PPL300U-480
Part No
PPL300U-480
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 300W
Stock
48
Current - Output (Max) :
6.25A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
300 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V