PSAA30R-240-R-CR1
Part No
PSAA30R-240-R-CR1
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Stock
118
Approval Agency :
AS/NZS, cULus, IEC
Current - Output (Max) :
1.25A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
30 W
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V