ICM30-300
Part No
ICM30-300
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 30W
Stock
468
Current - Output (Max) :
1A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
30 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
30V
Datasheets
ICM30-300
Manufacturer related products
    THREE-PHASE EMI FILTER 480V 60A
    AC/DC CONVERTER 12V 100W
    AC/DC CONVERTER 12V 60W
    AC/DC CONVERTER 12V 55W
    AC/DC CONVERTER 12V 40W