PMP250-12
Part No
PMP250-12
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W
Stock
50
Current - Output (Max) :
18.34A
Input Type :
Cord
No Load Power Consumption :
150mW
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 8 Position
Polarization :
Power (Watts) :
220 W
Voltage - Input :
80 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V
Datasheets
PMP250-12
Manufacturer related products
    AC/DC CONVERTER 24V 10W
    AC/DC CONVERTER 15V 25W
    AC/DC CONVERTER 24V 30W
    AC/DC CONVERTER 5V 5W
    AC/DC CONVERTER 12V 5.04W