GST60A24-P1JR
Part No
GST60A24-P1JR
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Stock
68
Current - Output (Max) :
2.5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
60 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V