44ATM065T-P480
Part No
44ATM065T-P480
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Stock
78
Current - Output (Max) :
1.36A
No Load Power Consumption :
150mW
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
65 W
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Output :
48V