DA10-050EU-M
Part No
DA10-050EU-M
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Stock
49
Current - Output (Max) :
2A
Input Connector :
CEE 7/16
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
Operating Temperature :
-10°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.5mm
Power (Watts) :
10 W
Region Utilized :
Europe
Standard Number :
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V
Datasheets
DA10-050EU-M
    MODULE ALARM SPARE
    BREAKER PANEL (4)20X25A 48V