SDI50-18-U-P5
Part No
SDI50-18-U-P5
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 50W
Stock
36
Current - Output (Max) :
2.78A
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
50 W
Region Utilized :
International
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V