GST40A18-P1J
Part No
GST40A18-P1J
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Current - Output (Max) :
2.22A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
40 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V