GST25U48-P1J
Part No
GST25U48-P1J
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 25W
Approval Agency :
BSMI, CB, cULus, EAC
Current - Output (Max) :
520mA
Form :
Wall Mount (Class II)
Input Connector :
NEMA 1-15P
Input Type :
Fixed Blade
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Power (Watts) :
25 W
Region Utilized :
North America
Standard Number :
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V