SMM12-15-KB-I38
Part No
SMM12-15-KB-I38
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
CE, cULus, FCC, PSE, TUV
Cord Length :
Current - Output (Max) :
800mA
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
USB A Receptacle
Polarization :
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V