SMM12-15-KB-P5
Part No
SMM12-15-KB-P5
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Current - Output (Max) :
800mA
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V