SWH15-12-EB-ST
Part No
SWH15-12-EB-ST
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Current - Output (Max) :
1A
Efficiency :
83%
No Load Power Consumption :
100mW
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Stripped, Tinned Wire Leads
Polarization :
Power (Watts) :
12 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V