WSU045-3000-R13
Part No
WSU045-3000-R13
Description
AC/DC WALL MNT ADAPTER 4.5V 14W
Current - Output (Max) :
3A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Negative Center
Power (Watts) :
14 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
4.5V
Datasheets
WSU045-3000-R13
Manufacturer related products
    CMC 16MH 2.6A 2LN TH ESD
    CMC 2MH 7.5A 2LN TH ESD
    CMC 1MH 20A 2LN TH ESD
    CMC 2.4MH 17A 2LN TH ESD
    CMC 4MH 14.5A 2LN TH ESD