SWM12-9-EH-MUB
Part No
SWM12-9-EH-MUB
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Approval Agency :
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, TUV, UL
Current - Output (Max) :
1.33A
Input Connector :
CEE 7/16
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
USB Micro
Polarization :
Power (Watts) :
12 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
9V