SWH15-24-EB-P5
Part No
SWH15-24-EB-P5
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 14W
Current - Output (Max) :
600mA
Efficiency :
83.9%
No Load Power Consumption :
100mW
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
14 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V