SWI18-24-E-P5R
Part No
SWI18-24-E-P5R
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 19W
Current - Output (Max) :
800mA
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
19 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V