TR9KH2222A00-N(R6B)
Part No
TR9KH2222A00-N(R6B)
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, cULus, EAC, FCC, GS, PSE, UkrSEPRO, VCCI
Current - Output (Max) :
2.22A
Form :
Desktop (Class II)
Input Connector :
IEC 320-C8
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Stripped, Tinned Wire Leads
Polarization :
Power (Watts) :
40 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V