SDM24-24-UDW-P5
Part No
SDM24-24-UDW-P5
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W
Current - Output (Max) :
1A
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Power (Watts) :
24 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V