SDI30C-Q-UTB2-CUB
Part No
SDI30C-Q-UTB2-CUB
Description
ACDC DSKTP ADP 5V/9V/15V/20V 30W
Approval Agency :
CE, cUL, cULus, FCC, UKCA, UL
Current - Output (Max) :
3A, 3A, 2A, 1.5A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C6
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
100mW
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
30 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V, 9V, 15V, 20V