SWC27-T5912-NW
Part No
SWC27-T5912-NW
Description
AC/DC WALL MT ADPT 5V/9V/12V 27W
Approval Agency :
cULus, FCC, PSE
Cord Length :
Current - Output (Max) :
3A, 3A, 2.25A
Efficiency :
Level VI, CoC Tier 2
No Load Power Consumption :
75mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
27 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V, 9V, 12V