SWC45-P59121520-NB-C
Part No
SWC45-P59121520-NB-C
Description
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 45W
Approval Agency :
CSA, FCC, UL
Current - Output (Max) :
3A, 3A, 3A, 3A, 2.25A
Efficiency :
Level VI
No Load Power Consumption :
100mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Power (Watts) :
45 W
Standard Number :
C22.2 No. 60950-1; 60950-1
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
5V, 9V, 12V, 15V, 20V