PSAA30R-150-R-CR2
Part No
PSAA30R-150-R-CR2
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Current - Output (Max) :
2A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
30 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
15V