PSAA30R-240-R-C5
Part No
PSAA30R-240-R-C5
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Approval Agency :
AS/NZS, cULus, IEC
Current - Output (Max) :
1.25A
No Load Power Consumption :
300mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm
Power (Watts) :
30 W
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
24V