TR9CR3214LCP-IM(R6B)
Part No
TR9CR3214LCP-IM(R6B)
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 28V 90W
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Current - Output (Max) :
3.21A
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Output Connector :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Polarization :
Positive Center
Power (Watts) :
90 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
28V