ETSA480313U-P51-WP
Part No
ETSA480313U-P51-WP
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Approval Agency :
EN, SIQ, TUV, UL
Current - Output (Max) :
3.13A
Efficiency :
Level VI
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
150 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Standard Number :
55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
48V