SDI200-12-U2-P51
Part No
SDI200-12-U2-P51
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W
Approval Agency :
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Current - Output (Max) :
16A
Efficiency :
Level VI, CoC Tier 2
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
150mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 40°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
192 W
Region Utilized :
Europe
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V