MWA220018A-13A
Part No
MWA220018A-13A
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 220W
Approval Agency :
CB, CE, cTUVus
Current - Output (Max) :
12.2A
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
220 W
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
18V