PEAMD250-12
Part No
PEAMD250-12
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 220W
Current - Output (Max) :
18.33A
No Load Power Consumption :
210mW
Operating Temperature :
0°C ~ 60°C
Output Connector :
Rectangular, 6 Position
Polarization :
Power (Watts) :
220 W
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
12V
Datasheets
PEAMD250-12
Manufacturer related products
    AC/DC CONVERTER 24V 10W
    AC/DC CONVERTER 15V 25W
    AC/DC CONVERTER 24V 30W
    AC/DC CONVERTER 5V 5W
    AC/DC CONVERTER 12V 5.04W